8 682 47119  ; 8 698 05432

   

 

 Mokymo sistema 

Jogos pratybos suaugusiems yra skirtos įvairaus amžiaus žmonėms. Mes naudojame tradicinių jogos mokyklų žinias ir patirtį.
Mūsų studijoje vyksta rytiniai ir vakariniai užsiėmimai. Lankytojai gali rinktis ir vaikščioti laisvu grafiku.
Pratybų metu instruktoriai pristato universaliai paruoštus užsiėmimus. Jų metu pateikiamos tarpusavyje maksimaliai subalansuotos asanų bei pratimų sekos. Užsiėmimų metu taip pat mokoma taisyklingo kvėpavimo, koncentracijos, meditacijos, atsipalaidavimo technikų. Šie užsiėmimai turi stiprią sportinę išraišką, kartu galingą terapinį efektą. Laikui bėgant jaučiamas ir vidinis dvasinis tobulėjimas, ugdosi pozityvus požiūris.
Kaip pasirinkti instruktorių, laiką? Reikia tiesiog išbandyti.

Aktualus klausimas - mityba.
Maistas - tai energijos šaltinis. Manome, kad atskirų žmonių mitybos įpročiai ir poreikiai yra labai individualūs. Stebuklų, kaip ir visur kitur, čia ieškoti neverta. Maitintis reikėtų kuo sveikiau, saikingai ir tradiciškai.
Aktyviai, nuosekliai ir metodiškai praktikuojančių jogą žmonių mitybos įpročiai kinta, tačiau tuos pokyčius turi iššaukti šios praktikos, o ne siekis dirbtinai taikyti įvairius mitybos modelius.

Tobulumo siekti gali tekti ilgai, gal 10 metų, gal 20, tai kodėl nepradėti dabar? 

 Kainos 

 UŽSIĖMIMAI KARTAI PER SAVAITĘ MĖNESIO ABONEMENTAS KURSAI
 Joga 30 € 
 Joga 60 € 
 Joga vienkartinis 7,50 €   
 Pilates 30 € 
 Pilates 45 € 
 Pilates vienkartinis 7 €    

 Tvarkaraštis 

 Pirmadienis
Pilates
17:30 - 18:25
Pilates
18:30 - 19:25
Pilates
19:30 - 20:25
 AntradienisJoga
10:00 - 11:30 (Rita/Rytis)
Joga
17:30 - 19:00 (Rita/Rytis)

Pilates
19:30 - 20:25
 Trečiadienis
Pilates
17:30 - 18:25
Pilates
18:30 - 19:25
Pilates
19:30 - 20:25
 KetvirtadienisJoga
10:00 - 11:30 (Rita/Rytis)
Joga
17:30 - 19:00 (Rita/Rytis)

Pilates
19:30 - 20:25
 Penktadienis
Pilates
17:30 - 18:25
Pilates
18:30 - 19:25

 ŠeštadienisJoga
10:00 - 11:30 (Rita) Sekmadienis  

Apie užsiėmimus

 

Pirmas nemokamas užsiėmimas

Kad žmonės nesijaustų perkantys katę maiše, mes siūlome sudalyvauti eiliniame užsiėmime ir tiesiog pabandyti. Kad jums patiks, mes įsitikinę. Belieka įtikinti jus.
Ko mes reikalaujame pirmajame užsiėmime? Naujokas privalo sugebėti atlikti 25 atsispaudimus, 50 atsilenkimų, 2 minutes išstovėti ant galvos ir 1,5 minutės sugebėti išbūti sulaikius orą...
Čia buvo pokštas. O rimtai, tai pirmojo bandymo metu instruktoriai labai tolerantiškai pateikia keletą patarimų ir užsiėmimo metu atkreipia bandančiojo dėmesį į kai kuriuos esminius dalykus. Žmogus labai nesunkiai adaptuojasi ir ima suprasti esmę, kadangi visų pratybų metu stengiamasi viską aiškiai paaiškinti, jeigu reikia – parodyti.
Neteko girdėti, kad net ir po pirmo bandymo žmogus liko pasijutęs it balta varna. Teorines žinias su praktika siejame laipsniškai, aiškiai ir subtiliai.
Bandykite!

 

Užsiėmimų skirtumai

RYTINIAI IR VAKARINIAI UŽSIĖMIMAI.
Atsižvelgiant į žmogaus biologinį ritmą nustatyta, kad yra gerai sportuoti ryte nuo 8:00 val., o sportuojant vakarais pakankamai tinkamas laikas yra tarp 18:00 ir 19:00 val. Užsiiminėjant rytais kūnas po miego dar išlieka sustingęs, todėl šiek tiek sunkiau atlikti asanas. Tačiau nėra nuovargio ir tokiu būdu pažadintas kūnas – puikios nuotaikos ir darbingumo garantas. Savo ruožtu vakarinių užsiėmimų dalyviai patiria gilesnes asanų amplitudes, kūnas būna paslankesnis, ir dėl vakaro užimtumo vyksta natūrali kova su vakariniu prisivalgymu prieš televizorių.
UNIVERSALI JOGA.
Tokį pavadinimą parinkome užsiėmimams su tam tikra programa ir specifika. Pratybų esmė – mažai aiškinimų, daugiau demonstravimo. Užsiėmimų schema kartojasi, todėl galima išmokti atmintinai. Belieka tiesiog pasinerti į praktikas ir pasijusti tarsi jogos tėkmėje. Siekis – ypatingai paruošti kūną fiziškai. Programos paremtos autoritetingų pasaulinių jogos meistrų rekomendacijomis.
ŠEŠTADIENINIS UŽSIĖMIMAS – ŽVALUS SAVAITGALIS.
Negalite darbo dienomis mankštintis – siūlome pabandyti šeštadieninius užsiėmimus. Iš patirties žinome, jog tai tiesiog užprogramuoja tobulesnį savaitgalį. Penktadienį vakare neleidi sau kažkuo piktnaudžiauti. Netrumpini šeštadienio, praleisdamas rytą lovoje. Apie 10:00 val. ryto, kol kiti dar tik keliasi, tu gali šauniai papusryčiauti su kolegomis kavinėje ir jaustis lyg įgavęs sparnus.

 

Pradedančiųjų sunkumai ir klausimai

Kaip susirasti tinkamą studiją ir instruktorių? – dažnai pagalvoja žmogus, pasiryžęs pradėti jogos praktikas. Vienu požiūriu, kad ieškoma studijos ir instruktoriaus, jau gerai. Kadangi bandant praktikuoti namuose iš knygų, be gilių žinių, daugeliu atvejų gali būti žalinga. Taip pat greitai susiduriama su nuolaidžiavimu sau ir motyvacijos stoka.
Pasirinkti studiją tenka sveriant keletą dalykų: atstumą, kainą, komfortą. Galima ieškoti rekomendacijų, tačiau galima atlikti ir žvalgybinius bandymus. Tiesiog pabandyti vienur, kitur ir susidaryti nuomonę. Taip pat ir su instruktoriais. Jeigu nusivylėte – ieškokite toliau, jei patraukė – pasilikite ir tęskite.
Valią stiprinti – prisiversti vaikščioti, nepraleidinėti užsiėmimų kiekvienas turi savaip. Galbūt sumokėti pinigai už abonementą bus vienas iš stimulų.
Mes teigiame, jog tai neturi būtinai patikti visiems. Mes manome, jog žmogus turi bandyti. Iš pradžių būna sunku. Pirmus du – tris mėnesius reikia sukaupti valią. O vėliau savęs paklausti, ar atsiranda potraukis. Jeigu TAIP, tai tęsiame. Jeigu kategoriškai NE, reikia ieškoti kito kelio. Joga su prievarta nesiriša.


 
Copyright © 2009. Miesto JOGA. All rights reserved.