8 682 47119  ; 8 698 05432

   

 

 Kviečiame! 

Ateikite ir pabandykite!
Jogos studija Miesto joga
 

 Rytinė universali mankšta šeštadieniais 

Jeigu neturite galimybės darbo savaitės metu skirti sau laiko, galbūt šeštadienio rytiniai jogos užsiėmimai taps jūsų gyvenimo būdo ritualu. 

Pulsas

 

Aktyvumas

Aktyvūs, smalsūs, bei siekiantys ką nors atrasti žmonės yra visuomenės vertingasis elitas. Tai varomoji ir kūrybinė jėga. Nesikuklindami plačiau domėkitės apie mūsų skelbiamus pranešimus, akcijas, renginius. Teiraukitės, gilinkitės, mielai atsakysime į jūsų klausimus. Tai mums padės tobulėti, gerinti savo paslaugas ir visapusiškai bendradarbiauti.

 

B.K.S. Iyengar

Joga yra menas, mokslas ir filosofija. Tai liečia žmogaus gyvenimą visais lygmenimis: fiziniu, protiniu bei dvasiniu. Ji yra praktinis būdas padaryti gyvenimą tikslingu, naudingu ir kilniu.

 

Kokią informaciją labiausiai norėtumėte rasti mūsų svetainėje?

Sveiki, esu svetainės MIESTO JOGA redaktorius. Svetainėje dalinuosi informacija, kuri padeda tobulėti. Atrankos taisyklė dažniausiai tokia: išbandau kažką praktiškai ir jeigu matau, kad tai atneša gerus vaisius ir neprieštarauja mano vidinėms taisyklėms, dalinuosi su kitais. Bet gali būti, kad kažkas jums yra visiškai neįdomu, arba kažko trūksta. Parašykite komentaruose visus savo susikaupusius norus. Negarantuoju, kad galėsiu dalintis tuo, ko paprašysite (nes informacijos galiu paprasčiausiai neturėti arba nerasti). Taip pat parašykite, kokie straipsniai, kokios temos jums yra įdomiausios ir kokios visiškai neįdomios. Rašykite ir kitas pastabas dėl svetainės. Jeigu norite parašyti asmeniškai, mano el. paštas: info@miestojoga.lt


 
Copyright © 2009. Miesto JOGA. All rights reserved.